Blue chamber logo
הרצליה
למכירה
דירה
mobile advertisement banneradvertisement banner

דירות למכירה, הרצליה

הרצליה היא עיר במרכז הארץ במחוז השרון; הרצליה מונה כ-108,000 תושבים והמדד החברתי-כלכלי שלה עומד כיום על 8/10 (נכון לסוף שנת 2023). הרצליה היא אחת הערים המבוקשות ביותר במרכז, והיא ממשיכה להתפתח באינטנסיביות דרך צמיחה דמוגרפית ופיזית. בשנים האחרונות, דירות לקניה בהרצליה הן מוצר מבוקש ביותר; שוק הנדל"ן בעיר רותח, ומצליח לייצר כמויות גבוהות של בניה חדשה והתחדשות עירונית. איכות השירותים ורמת החינוך הגבוה הם גורמים המרכזים עניין רב מרוכשי דירות; תנופת הבניה דרך בנית פרויקטים חדשים, ובעיקר בפרויקטי התחדשות העירונית, הקפיצו באופן משמעותי את מחירי הדירות בעיר. בתקופה האחרונה, הרצליה ממשיכה להתפתח, ומספקת היצע עשיר של בתים למכירה; תמיד תוכלו למצוא דירות חדשות, דירות יד שנייה, פנטהאוזים, דירות גן באיכות ובמחירים שונים. עבור רוכשי דירות רבים באיזור גוש דן, הרצליה מספקת אלטרנטיבה אפשרית למגורים כאשר המחירים בה עדיין אינה גבוהים משמעותית מהמחירים בתל אביב-יפו וסביבתה. עבור אלה שמחפשים יוקרה ואיכות גבוהה במיוחד, הרצליה מציעה מבחר גדול של בתי קרקע מפוארים למכירה בסמיכות לחוף הים- בשכונת הרצליה פיתוח. למי שמעדיף אפשרויות לקנית דירה חדשה, שכונת גליל ים מספקת היצע נרחב. נכסי נדל"ן למכירה בהרצליה כוללים גם דירות גן ווילות מטופחות ומסודרות בשכונות החדשות ובפאתי העיר. השכונות המובילות והמרכזיות בשוק המקומי הינן מרכז העיר הרצליה, הרצליה הצעירה וכמובן, המבוקשת מכולן, הרצליה הירוקה.

מחירי דירות בהרצליה

מדי שנה מתבצעות בהרצליה אלפי עסקאות נדל"ן, כאשר בשנת 2022 התבצעו בה מעל ל-1500 עסקאות. בחמשת השנים האחרונות השלימו מחירים הדירות עליה פנומנלית של יותר ממיליון ש"ח בממוצע ו כ-45%- נתון מדהים. נכון לשנת 2023 המחיר הממוצע למ"ר בעיר הינו 36,000 ש"ח (כולל עסקאות לדירות מגורים, פנטהאוזים, דירות יוקרה) ומחיר דירה ממוצעת בעיר הינו 3,600,000 ש"ח - גבוה משמעותית ממחירון הדירות הממוצע בישראל. מחירי הדירות המשקפים את עסקאות הנדל"ן בעיר מוכיחים כי הרצליה היא אחת מהערים המבוקשות בישראל, בעיקר הודות לרמת השירותים הגבוה שהיא מספקת לתושביה, ובזכות המיקום שלה במרכז הארץ.

התחדשות עירונית בהרצליה

בשנת 2022 אושרו בהרצליה מעל ל-1000 יחידות נוספות לפרויקטי פינוי בינוי. יחד עם זאת, בסה"כ עד סוף שנת 2022 אושרו בעירפחות מ-5000 יחידות נוספות בהליכי התחדשות. בשנה החולפת, 19 בניינים (12 הריסה ובניה ו-9 עיבוי וחיזוק) קיבלו היתר בניה במסגרת תכנית תמ"א 38- בסך הכל נוספו 500 יחידות דיור חדשות באופן זה. בסך הכל עד היום, החל משנת 2005 נוספו בעיר כ-4500 יחידות דיור ב-161 פרויקטים של תמ"א 38 בעיר.

איך לקנות דירה למגורים בהרצליה

 • כאשר אתם ניגשים לרכוש נכס בעיר, חשוב לשים לב לכללים הבאים:

 • שטח הנכס:

 • אחד העקרונות החשובים ביותר בקניית נכס הינו התאמתו לצרכים של הרוכש. בין אם אתם רווקים,משפחה קטנה או גדולה, רוכשי דירה ראשונה, תמיד כדאי להתאים את שטח הנכס לצרכים שלכם בעתיד הקרוב והרחוק.

 • מיקום הנכס:

 • כעיר מגוונת, ייתכנו הבדלים משמעותיים בין הנוף, רמת השירותים,האוכלוסיה, בתי הספר ורמת התחבורה הציבורית בהרבה שכונות ואזורים שונים. כמו כן, בעקבות תכנית הרבעים ותנופת ההתחדשות העירונית קיימים הבדלים משמעותיים אפילו בין הרצליה סמוכים.

 • מצב הנכס:

 • כדאי לשים לב האם הדירה חדשה, ואם כן מה המתקנים שמציעה הבניין (חדר כושר, אבטחה, לובי ברמת גימור גבוה, קרבה למוקדי מסחר). בדירות יד שניה יש צורך חשוב לבדוק את איכות המבנה, מצב התשתיות בדירה ואפילו את השכנים שיגורו לידכם ומעליכם.

 • תכנון עתידי:

 • בין אם רוכשים להשקעה או למגורים, כדאי לשקול את התכנון העתידי של האזור. תשואת ההשקעה או איכות החיים עשויים להשתנות בהתאם לפרויקטים העתידיים באזור, תוכניות עירוניות, תוכניות לשיפוץ תחבורה ציבורית ועוד. כדאי להתייעץ עם מומחה בנדל"ן ולחקור את התכנון העתידי של האזור לפני קניית הנכס.

 • בחירת מתווך:

 • בבואכם לרכוש דירה יד שנייה, כדאי לשים לב שאתם עובדים עם המקצוענים באותו איזור. אפשר להרחיב רבות על החשיבות של יועץ נדל"ן מוסמך בהליך קנית דירה, אבל הכי חשוב לשים לב לרמת הניסיון שלו, חוות דעת קודמות, ובכמות הנכסים הבלעדיים בהם הוא מחזיק. מתווכים טובים ואמינים יכולים לעזור לכם לקנות או למכור דירה בזמן ובמחיר שמתאים לכם.

איך מוצאים דירות למכירה באתר ה-MLS של פרופדו

מי שמעוניין בדירות חדר, 2 חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים או 5 חדרים בהרצליה יכול למצוא אותם ב PROPDO MLS - לנו יש את המספר הגדול ביותר של דירות למכירה בבלעדיות. למנוע החיפוש החדש של PROPDO יתרונות רבים והוא קל מאוד לשימוש. עיצוב חדיש ונגיש מאפשר לכם לראות מודעות מהמחשב, הטאבלט או המכשיר הנייד. המפה הגדולה שלנו מאפשרת לראות את כל האפשרויות הזמינות של דירות לקניה או להשכרה באזור שמעניין אתכם. מיון מודעות ופילטרים חכמים יעזרו לכם למצוא את דירת חלומותיכם; כל מודעה מתפרסמת עם תמונה ותיאור: מיקום, פריסת הדירה, קומה, שטח ושטח כולל של הסלון, המטבח, חדר השינה וכו'. ניתן גם להירשם לניוזלטר שלנו- כך תקבלו הודעות על הופעת מודעות חדשות של דירות למכירה על סמך הבקשות שלכם ולא תפספסו הצעות מעניינות.